„DUEL” - STALOWA WOLA, Tel: 510284222, E-mail: info@duel.auto.pl

Dlaczego my

Firma powstała w 2003 roku. Dlaczego nazwa firmy "DUEL"? To dobre pytanie, z tłumaczenia z języka angielskiego to "pojedynek", lub "pojedynkować się". W naszym luźnym tłumaczeniu podjęcie walki i nowego wyzwania. Poprzednia działalność była całkiem różna od tego co obecnie robimy, dlatego to była dobra nazwa dla naszej firmy. Działalność prowadzimy rodzinnie ja i moja żona, więc pojedynek, walka pomysłów i decyzji itp. Co było wcześniej ? Hurtownia kwiatów oraz myjnia ręczna, dlatego podęliśmy "pojedynek" z nowymi wyzwaniami.

Sprzedaż w internecie prowadzimy od wielu lat, jak jeszcze na allegro nie było użytkowników ze statusem sklepów. Były oceny - gwiazdki i słoneczka, a koszt wysyłki kurierem wynosił w okolicach 30-40zł. Co do drugiej naszej branży czyli myjni ręcznej to jest usługa, wiec trzeba było albo poświęcić się świadczeniu usług i pilnowania wykonania usług lub sprzedaż w internecie. Dla odmiany, ze względu na wysokie potrzeby rynku w naszym regionie otworzyliśmy wypożyczalnię przyczep oraz lawet. Zaczynaliśmy od 2 sztuk małych przyczepek do 750kg DMC i lawety na auta. Na chwilę obecną posiadamy spory wybór przyczep do 3500kg DMC, który zaspokaja potrzeby naszego miasta i okolic.

Co dalej? Bóg jeden wie. Działamy, staramy się i robimy tak jak to mówi mój szwagier: „zrób tak żeby było dobrze i każdy był zadowolony“ a nasza misja:

„Pragniemy stać się dla naszych Klientów firmą która w fachowy i wykwalifikowany sposób doradzi i ułatwi wybór.Sprzedajemy z pasją. Inspirujemy naszych Klientów. Pokazujemy nowe możliwości.“

Serdecznie Pozdrawiamy i życzymy wielu sukcesów Justyna i Tomasz Guła.